Foto

Volkan Mirzalı

Eğitmen


Akademik Eğitim

1996 yılında O.D.T.Ü Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olan Volkan Mirzalı 13 yılı aşkın süre Garanti Bankası’nda çalıştı. Bu süre zarfında kurumun şube, bölge ve genelmüdürlük katmanlarında hem pazarlamaya dönük hem de destek departmanlarında çalıştı.
2011’den beri MCT ile beraber çalışmakta olan Volkan Mirzalı İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilmektedir.
MCT Danışmanlık’ın danışman kadrosunda yer alan Volkan Mirzalı, organizasyonların liderlik, stratejik yönetim, değişim yönetimi ve performans yönetimi konularında gelişimlerine uzmanlık alanlarıyla destek oluyor.
Volkan Mirzalı başarılı bir organizasyonun temel gereksiniminin bünyesindeki çalışanların iletişim gücü,kendilerini geliştirme isteklilikleri ve takım ruhu olduğuna inanıyor. Kurum kültürünün oluşmasında ve yaşatılmasında bütünün tüm parçalarının aynı amaca odaklanmış olmasını önemsiyor. Yöneticilerin liderlik özelliklerini kullanmaları ile çalışma veriminin ve üretkenliğin pozitif etkileşimler ve ortamlar sayesinde daha hızlı artacağına inanıyor.
Bugünlerdeki İlgi Alanları;
Şirketlerdeki lider ruhlu yöneticilerin yönetsel becerilerini arttırmada kullanabilecekleri storytelling ve inovasyon konuları ile ilgilenmektedir.

Şimdiki Görevi